Aktualności 

OD ZGŁOSZENIA DO CZERWONEJ KROPKI – PIĘĆ KROKÓW DO WYSTĄPIENIA NA TEDXKIDS

Jeśli masz światu do powiedzenia coś ważnego, odkrywczego, inspirującego konieczne stań na scenie warszawskiego TEDxKids i podziel się tym ze światem. Dzięki TEDxKids masz szansę, nie tylko dotrzeć ze swoim przekazem do milionów ludzi, ale także pracować i doskonalić swój pomysł oraz talent oratorski pod czujnym okiem wybitnych ekspertów.

Oto 5 kroków do tej wspaniałej przygody:

1. Zgłoś swój udział – wypełnij formularz rejestracyjny i nagraj jednominutowy film o sobie. Podaj temat swojego wystąpienia i krótko uzasadnij dlaczego właśnie Ty powinieneś stanąć na czerwonej kropce. Kapituła oceni wszystkie zgłoszenia i wybierze najlepszych z najlepszych. Jeśli znajdziesz się wśród tych szczęśliwców to
przygoda dopiero się zacznie!

2. Przyjmij nasze zaproszenie – poinformujemy Ciebie i Twoich opiekunów, że zostałeś nominowany na mówcę! To moment, w którym dopełnimy wszelkich formalności, podpisujemy zgodę na wykorzystanie Twojego wizerunku i Twój udział w konferencji – tak, by wszystko przebiegło zgodnie z prawem.

3. Pracuj z mentorem – będziesz miał ponad dwa miesiące na to, by pod okiem dedykowanego tylko dla Ciebie eksperta doskonalić swoje wystąpienie, jego treść i formę, a także ton głosu czy mowę ciała. Będziecie się spotykać online lub na żywo (jak sytuacja na to pozwoli), rozmawiać przez telefon czy pisać wiadomości na komunikatorze. To czas dla Ciebie, by przygotować się najlepiej jak tylko potrafisz, do wystąpienia na profesjonalnej scenie.

4. Zrób profesjonalne zdjęcie – chcemy byś wyglądał świetnie i doświadczył tego czego doświadczają światowej klasy mówcy. Dlatego zaprosimy Cię na profesjonalne zdjęcie portretowe. Fotografie posłużą nam do promocji Twojego wystąpienia, a dla Ciebie będą miłą pamiątką wyzwania jakie podjąłeś zgłaszając się do projektu.

5. Zdobądź scenę – w dniu konferencji – czyli 20 marca 2021 roku – o ustalonej w harmonogramie godzinie, wejdziesz na scenę i opowiesz o tym co dla Ciebie jest ważne. Podzielisz się z widzami – tymi na sali i tymi przed komputerami – tym, co przygotowałeś. Jak czujesz, myślisz i działasz!

Po wystąpieniu, które pójdzie Ci świetnie, bo będziesz świetnie przygotowany, czas na relaks w gronie nowych przyjaciół poznanych dzięki tej konferencji! Wisienką na torcie i uwieńczeniem Twojego zaangażowania jest publikacja filmu z Twoim wystąpieniem na TED.com, czyli najważniejszej dla wszystkich mówców stronie Internetowej na świecie.

Przeżyj tę niezwykłą przygodę i wyślij zgłoszenie do TEDxKids już dziś.